דף הבית » מרכז מידע » פעילות גופנית » נכנסים לכושר: אימון אישי או קבוצתי?
קשה לכם להתמיד עם פעילות גופנית? אימונים אישיים עם מאמן כושר צמוד או קבוצתיים יחד עם מתאמנים נוספים ישמרו אתכם חזק בתלם וגם בכושר!

בין אם הליכה, ריצה, TRX, משקולות או אימון משולב, הפכה הפעילות הגופנית לחלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא. מחקרים מוכיחים מעל לכל ספק כי כושר גופני משפיע באופן חיובי על ממדדים פיזיולוגיים, מפחית תלות בתרופות, משפר את יכולת הריכוז ואף את מצב הרוח. ושלא נדבר על תוצאות כה נחשקות כירידה במשקל, פיתוח מסת שריר וחיטוב הגוף.

מי מאתנו לא מכיר את הרגע שבו הוא מבטיח לעצמו שהוא מתחיל להתאמן באופן קבוע ונרשם לחדר כושר. אך לא תמיד יש לנו את כוח הרצון להתמיד באימונים או את ההדרכה הנכונה שתסייע לנו להוציא את המיטב מכל אימון ואימון ובצורה מתוכננת ומדוגרת.

אם קשה לכם להתמיד באימונים, כנראה שמאמן כושר אישי הוא הפתרון המושלם עבורכם. ואין מדובר בנחלתו הבלעדית של האלפיון העליון. אימוני כושר אישיים הופכים יותר ויותר לחלק בלתי נפרד מהכנסת שגרת פעילות גופנית לחיינו ובמחיר שווה לכל נפש.

היתרונות באימונים אישיים הינם רבים: אימונים קבועים עם מאמן אישי מעניקים את המוטיבציה לדבוק בתהליך לאורך זמן, התאמה לצרכים האישיים של כל מתאמן, מצבו הגופני או המטרות שהוא מנסה להשיג. מאמן אישי אף משפר את האפקטיביות של כל אימון ואימון ומביא בכך לתוצאות משמעותיות יותר ומהר יותר.

אם אתם טיפוסים חברותיים יותר, עומדת לרשותכם האפשרות לאימונים קבוצתיים: במקום אימון אחד על אחד עם מאמן, אתם מעבירים אימון מהנה עם קבוצה של מתאמנים דומים לכם וברמת הכושר שלכם. הליכות, קבוצת ריצה, TRX או אימון משולב – אימונים בקבוצה מעודדים את המוטיבציה להצליח.

חברת B-well הינה החברה הגדולה ביותר בישראל לאימונים אישיים עם למעלה מ 200 מאמנים מקצועיים בפריסה ארצית – אימונים באמצעות קבוצת בי וול מבטיחים לכם שקט נפשי עם מאמנים מקצועיים, ביטוח ושירות מוקד תזונה ושאלות מקצועיות חינם עבור לקוחתנו.

לאימון אישי אצלך בבית

השארת פרטים אימון אישי

להצטרפות לאימון קבוצתי

השארת פרטים אימון קבוצתי