רפואה מונעת ואורח חיים בריא

אורח החיים המודרני מאופיין בסדר יום עמוס ותובעני, ולעיתים קרובות, הבריאות נדחקת לתחתית רשימת סדר העדיפויות, כך שרובנו לא מבצעים בדיקות שגרתיות, כל עוד לא מתעוררת בעיה.
מטרת הרפואה המונעת היא להקטין את גורמי הסיכון למחלות באמצעות גילוי מוקדם של בעיות רפואיות, שכן גילוי שכזה מעלה באופן משמעותי את הסיכוי לריפוי. הרפואה המונעת כוללת מספר כלים שבעזרתם ניתן להפחית את הסיכון לתחלואה ולשפר את איכות החיים.

כחלק מהניסיון להקדים תרופה למכה, מומלץ לבצע בדיקות סקר תקופתיות. בדיקות אלה נערכות במשך מספר שעות, במהלך מפגש אחד, והן כוללות, בין היתר, בדיקה מקיפה ע”י רופא מומחה, בדיקות מעבדה מקיפות, בדיקות לגילוי מוקדם של סוגי סרטן שונים, צילום חזה, וכן בדיקות שמיעה וראייה.
בתום ביצוע הבדיקות וקבלת תוצאותיהן, מתקיימת שיחת סיכום עם הרופא לגבי ממצאי הבדיקות, וניתנות המלצות, לאור הממצאים, לשיפור הבריאות ואורח החיים. סיכום ממוחשב של תוצאות בדיקות הסקר, לצורך מעקב, נמסר למטופל. ניתן גם לבצע בדיקות סקר תקופתיות שמותאמות למחלת הסרטן.

חברת Bwell מאפשרת ללקוחותיה להנות משירותי רפואה מונעת מתקדמים, המסייעים בשמירה על אורח חיים בריא, כגון: יעוץ תזונתי, מגוון טיפולי רפואה משלימה וטיפולי פיזיותרפיה מרחוק באמצעות טכנולוגית מציאות מדומה של חברת XRHealth

ל-Bwell הסכמי שירות ושיתוף פעולה עם מאות מכונים, מרפאות, בתי חולים ורופאים מומחים בפריסה ארצית. אנו מסייעים ללקוחותינו בבחירת נותן השירות ובתיאום מועד קבלת השירות.

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement

array(0) { }